Презентація збірки вибраних віршів Володимира Ладижця «Ой болить у мене зуб…»

Презентація збірки вибраних віршів Володимира Ладижця «Ой болить у мене зуб…»

17 грудня 2015, 17:00

Прес-центр газети «Неділя» (пл. Корятовича, 2; 2 поверх)

Презентація за участі: директора видавництва «Карпати» Віктора Браславця, головного редактора видавництва і редактора книги Бориса Кушніра, сина поета Олеся Ладижця, художниці Ольги Ладижець.

Володимир Ладижець залишив для підростаючого покоління майже три десятки збірок живих, насичених, як літнім медом соти у вуликах, теплом, радістю, сміхом, іронією, веселістю, і при цьому завжди з глибоким підтекстом.

Як підкреслив у післяслові редактор книги Борис Кушнір, – насамперед у таланті Володимира Ладижця основою було не вивищуватися над маленьким читачем, бути не суворим ментором, а мудрим оповідачем і мудрим співрозмовником.

Дитячі книги завжди повинні приваблювати ілюстраціями. Так ось, тут видавництву «Карпати», у якому свого часу працював і Ладижець, пощастило: його «Ой болить у мене зуб…», і «Сонечко в колисці» (як і цілу низку книжок для дітей інших закарпатських авторів) ілюструвала безмежного закохана у його творчість молода талановита художниця Ольга Ладижець, його внучка, якій дістався у спадок від улюбленого дідуся мистецький дар і щаслива доля продовжувати його місію.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх