Новини Рахівщини: новий логотип «серця Європи»

Новини Рахівщини: новий логотип «серця Європи»

… та напис «Рахівщина туристична». Вгорі цієї візуально перевантаженої композиції розміщене гасло: «У центрі життя». Хрест символізував географічний центр Європи, а не сатанізм, як жартували в мережі, місце «серця Європи» позначено схожим пам’ятним знаком.

Новини Рахівщини: новий логотип «серця Європи»

Після численних жартів про те, що дизайн логотипу – це шедевр з 80-х, про двозначність його і знову ж таки сатанізм, місцева влада запустила новий конкурс. До грудня минулого року тривало відкрите голосування, а переможця оголосили на початку лютого 2017.

Переміг проект дизайнера Олега Білого, який отримав 39,9% голосів. Ось він:

Новини Рахівщини: новий логотип «серця Європи»

Тепер логотипом Рахівщини буде мозаїчний символ з підписом «Бути сердцем Європи». В концепції пояснюється, що надихало автора: географічний центр Європи, літера «Р» як ідентифікатор і ромбічні орнаменти гуцульских килимів, що обумовили форму лого. На колір символу автора надихнула природа Карпат. «Форма ромбу є універсальною. Це чудовий матеріал для ілюстрацій, що дозволив замаскувати серце у кожній піктограмі», – пояснив автор. Крім того, для айдентики Рахівщини Олег Білий розробив спеціальний шрифт.

Повну картину конкурсу можна побачити на сторінці голосування (ТУТ). Від себе додамо, що і цього разу були запропоновані «дизайни 80-х, а також були і більш сучасні та цікаві ідеї.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх