Бібліотека-філія № 2 Ужгородської ЦМБС

Бібліотека-філія № 2 Ужгородської ЦМБС
зірочок - 5, відгуків - 1
м. Ужгород, вул. 8-го Березня, 19
09:00 -18:00 (нд. 10:00 - 17:00, сб. - вихідний)
+38 (0312) 66-20-81

Бібліотека-філія №2 Ужгородської центральної міської бібліотечної системи (ЦБМС) – культурно- освітня, інформаційна установа, центр бібліотечно-бібліографічного обслуговування дітей, підлітків, керівників дитячого читання та жителів мікрорайону.

Це місце живого спілкування, виховання та розвитку творчості. Бібліотека обслуговує понад 7 тис. користувачів, з них 3 тис. – діти. Бібліотечні фонди складають понад 47 тис. примірників. Користувачами бібліотеки є, в основному, учні шкіл № 6,8,12,15,19, Гімназії, НВК “Веселка”, НВК “Престиж”, НВК “Пролісок” та вихованці дошкільних закладів “Дивосвіт”,” Дзвіночок”.

Завдяки програмі “Бібліоміст” бібліотека набула статусу сучасної комп’ютеризованої установи.

Клуби та гуртки за інтересами

Робота краєзнавчого клубу “Джерело” націлена на розширення кругозору користувачів, ознайомлення дітей середнього і старшого шкільного віку з культурою і мистецтвом рідного краю, оволодіння основами методики краєзнавчої та екскурсійної роботи.

Під патронатом молодіжної громадської екологічної організації “Екосфера” діє “ЕКОгурток”. Однією з найважливіших ланок у цій роботі є формування екологічної культури, гармонійних відносин людини з природою

Молодші користувачі об’єдналися в гурток “Книголюбчик”, який допомагає дітям розширити уявлення про Книгу, розвити інтерес до художньої книги, продовжити книзі життя в “Книжковій лікарні” та віднайди друзів-шанувальників книг.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх