Вистава «Лайкнутий»

Вистава «Лайкнутий»

23 січня 2019, 18:00

Театр ляльок «Бавка» (пл. Театральна, 8)

facebook

Вистава «Лайкнутий» – це втілення епатажу, несподіваних театральних експериментів і яскравої акторської гри. Інтерактивна постановка залучає кожного глядача в незабутнє театральне дійство. З перших хвилин вистави глядач бере участь у постановці. Ви станете свідком історії, яка розкриває у всій красі сучасну реальність. Для головного героя віртуальний світ замінює реальне життя. Отримати ще один «лайк» є чи не головною життєвою метою. Вас чекають смішні епізоди і ситуації, що відкривають віртуальне життя з іншого боку.

Захоплююча моновистава з широким спектром емоцій, починаючи від співпереживання і закінчуючи заразливим сміхом. Кожен глядач гарантовано отримає неймовірний заряд позитиву. Реальність сучасного світу розкриється у найнесподіваніших фарбах, а ви зможете подивитися на численні звичайні речі або ситуації з боку.

Головний герой постійно потрапляє в незручні та кумедні ситуації, при цьому віртуальний світ затягує його ще сильніше, практично повністю замінивши справжні радості життя.

Головну роль виконує Юрій Дяк, який завоював любов і визнання численних глядачів талановитою грою в театрі і кіно. Режисер – Давіс Колбергс.

Юрій Дяк, під час виступу зруйнує кордон між реальним і віртуальним світом, щоб на багато рутинних речей глядачі поглянули з боку…

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх