Вистава « І були кози ситі та сіно ціле, допоки…»

Вистава « І були кози ситі та сіно ціле, допоки…»

14 березня 2018, 16:00

Театр ляльок «Бавка» (пл. Театральна, 8)

Вистава Берегівського Народного українського театру ім.Я.Бандурович, за п’єсою Ольги та Олександра Матей «І були кози ситі та сіно ціле, допоки…».

За сюжетом, у Канаді живе такий собі мільярдер дядько Орест Пацюк, який має в Україні родичів. Ось їх він і утримує матеріально, проте за однієї умови – аби вони жили усі під одним дахом дружньою родиною. Втім, такі сім’ї часто важко уживаються. На одне із своїх днів народження дядько Орест раптом не вийщов на зв’язок, натомість отримано повідомлення, що він помер. І ось «родичі гарбузові» починають ділити його майно. Тут починаються і обман, і підстави. Усі встигають пересваритися одне з одним. Та сюжет стає більш закрученим, коли нотаріус ознайомлює всіх із заповітом Ореста.

Виставу колектив театру представляв у червні 2017 році на всеукраїнському театральному фестивалі в м. Очакові, Миколаївської області та нагороджений Дипломом Лауреата – перше місце «За краще висвітлення теми фестивалю» та третє місце у загальному конкурсі фестивалю.

6 жовтня 2017 року на п’ятому міжнародному фестивалі «Джой фест», в м.Києві колектив нагороджений Дипломами у номінаціях: «Краще втілення авторської драматургії», «Краща жіноча роль» , «Краща жіноча роль другого плану».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх