Гумористичний концерт «Пустощі та Пестощі»

Гумористичний концерт «Пустощі та Пестощі»

14 лютого 2018, 19:00

Вартість

100 - 390 грн

Кращі українські сценаристи-гумористи та популярний комедійний актор, Заслужений артист України, Юрій Горбунов зібрались разом щоб створити разом нове гумористичне шоу, яке розвеселить всю Україну. Всі найвеселіші моменти кіно і телебачення завжди залишаються за кадром! Завжди, але не цього разу! Потрапити на концерт «Пустощі та Пестощі» – це наче потрапити на знімальну кіно-площадку. Побачити на власні очі як твориться весела історія.

І навіть стати учасником деяких веселих сцен – в концерті присутні номери з інтерактивною участю глядачів. Кожний номер, кожен скетч – це окремий комедійний серіал. Якісний український гумор, адже творці серіалу – автори практично всіх основних гумористичних проектів України «Останній Москаль» – «Студія Магарич» – гумористичне об’єднання, що виникло у Львові та Івано-Фрнаківську в 2006 році.

З 2010 року, окрім концертної діяльності, студія «Магарич стає активним учасником українського телебачення: ТБ-шоу «Зірка+Зірка», «Велика різниця по-українськи», «Неділя з Кварталом», «Просто-шоу», «ГПУ», «Я люблю Україну». З 2012 року – серіали «Останній Москаль», «Село на мільйон», «В Мережі», «Домашній арешт», «Світ Соні».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх