Віртуальна подорож із Владиславом Товтином «Ужгород крізь ХХ століття»

Віртуальна подорож із Владиславом Товтином «Ужгород крізь ХХ століття»

18 лютого 2017, 14:00

Вартість

55 грн

Після Першої світової війни, розпаду Австро-Угорської імперіі та входження Закарпаття до складу Чехословацької Республіки життя Ужгорода істотно змінилося. З маленького провінційного містечка Австро-Угорщини він перетворився на регіональний центр, столицю Підкарпатської Русі. Це був час радикальних трансформацій: появи нових технологій, розбудови інфраструктури і комунікацій, популяризації спорту, динамічного розвитку культурного й політичного життя.

Тепер Ужгород став мультикультурним у повному сенсі слова. Із Праги до Ужгорода тепер можна було долетіти літаком, у регіоні почав стрімко розвиватися туризм. З’явилося багато людей, що принесли нові ідеї, моду, естетику, страви, музику. Саме в цей час Ужгород і стає «Вавилоном ХХ століття». Місто змінювалося разом з Європою, і в час цих змін ужгородцям довелося знову відповідати на питання «Хто ми?» і визначатися з власною ідентичністю.

Як усі ці зміни вплинули на щоденне життя ужгородців? Куди тепер ходили слухати джаз і дивитись кіно? Де збиралась ужгородська мистецька тусівка? Які заклади з’явились в місті і які нові страви пропонували в ужгородських рестораціях? Що за розваги пропонували в Ужгороді для туристів? Про все це дізнаємось у продовженні віртуальної подорожі з істориком Владиславом Товтином.

Владислав Товтин – історик, закінчив Ужгородський національний університет. Займається культурним і гастрономічним туризмом у Карпатському регіоні. Учасник проекту «Відкриті екскурсії Ужгородом».

Додаткова інформація:
+38 (099) 417 25 62

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх