Лекція Богдана Шумиловича «Медіатизація Карпат»

Лекція Богдана Шумиловича «Медіатизація Карпат»

09 вересня 2018, 17:30

facebook

Богдан Шумилович прочитає лекцію «Створення і трансформація ландшафту: медіатизація та привласнення Карпат у ХХ столітті». Лекція покаже, як уявляли Карпати у 1930х роках і як частина цієї уяви перейшла до радянської України після 1945 року. Будучи європейським центром але також європейською периферією, Карпати впливали на уяву людей, які були пов’язані з наукою, мистецтвами чи політикою. Екзотизація та романтизація природнього ландшафту та його мешканців сформували в радянській Україні уявлення, що саме Карпати є останнім сховком національної субстанції та місцем романтичної сили.

Лекція є публічною подією в рамках міжнародної наукової конференції “Транскультурні контактні зони в Україні” (www.uaregio.org), організованої Центром управління та культури в Європі Університету Санкт Галлена (Швейцарія).

Вхід вільний, мова лекції – українська.

Богдан Шумилович – докторант European University Institute у Флоренції, історик, керівник Міського медіа-архіву Центру міської історії у Львові, читає лекції, бере участь у розробці тематичних виставок Центру, досліджує популярну культуру пізнього соціалізму. Основним фокусом його роботи є медіа-історія та історія телебачення у Центрально-Східній Європі та СРСР, цікавиться медіа-мистецтвом, візуальними дослідженнями (visual studies), міськими просторовими практиками та міською творчістю (креативним містом та креативністю у місті).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх