Закриття VII Міжнародного молодіжного фестивалю органної музики ім. Наталії Висіч

Закриття VII Міжнародного молодіжного фестивалю органної музики ім. Наталії Висіч

27 вересня 2015, 17:00

Яскравим завершенням фестивалю обіцяє стати програма «Музика Антоніо Вівальді», яку для меломанів готує солістка Закарпатської обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Олеся Гайдук(орган) у супроводі камерного оркестру Закарпатської обласної філармонії (керівник – заслужений артист України Владислав Юрош).

У концерті також візьме участь заслужена артистка України Оксана Хархаліс (мецо сопрано), яка виконає кілька арій із різних творів А.Вівальді. А родзинкою програми буде виступ гості здалеку – Лін Абй-лі (арфа, США). Вона відвідає Ужгород у рамках проекту ТАЧ – спонсорської програми для українських дітей у рамках співпраці між містами-побратимами Ужгородом та Корвалісом (США).

Відома американська виконавиця планує не лише зіграти на нашій сцені, а й подарувати після концерту невеличку переносну арфу Часлівській школі-інтернату. Враховуючи, що арфа на закарпатській сцені звучить вкрай рідко, така нагода почути її в руках справжньої майстрині. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх