Відкриття Міжнародного фестивалю «Музика без кордонів»

Відкриття Міжнародного фестивалю «Музика без кордонів»

31 березня 2019, 17:00

У програмі – Симфонічна поема «Влтава» із циклу «Моя Батьківщина» Б.Сметани, Концерт для флейти і гобоя А.Сальєрі, Концерт для флейти і гобоя Фа мажор І. Мошелеса, Тріо для флейти, гобоя та струнного оркестру М.Дрінга. Диригент – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Щодо солістів, то це доволі молоді, але вже відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами музиканти. Зокрема, Андрій Карпяк – завідувач кафедри духових та ударних інструментів Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, доктор мистецтвознавства – є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів та учасником таких престижних музичних фестивалів, як International Youth Music Forum, Das Treffen, КиївМузикФест, Віртуози, Музика тисячоліття, Контрасти, ГОГОЛЬFEST. А.Карпяк виступав як соліст, ансамблевий та оркестровий музикант у Німеччині, Швейцарії, Угорщині, Польщі, Росії, Італії, Франції, Голландії, Бельгії, країнах Північної та Південної Америки, брав участь у численних мистецьких проектах з диригентами Р.Кофманом, Р.Бадером, М.Скориком, Г.Матесом, Я.Пшебильським, Р.Шервенікасом, М.Кадіним, А.Торибаєвим, В.Чепелем, В.Плоскіною та ін.

Його колега Юрій Хвостов працює у Львівській обласній філармонії. Освіту здобував у Львівській національній музичній академії ім.М.Лисенка та музичних закладах Лейпцига і Кельна (Німеччина), проходив стажування в оркестрі Берлінської філармонії. Наразі Ю.Хвостов бере активну участь у незалежних мистецьких проектах в Україні та за кордоном (концертна агенція «УХО», The New Four Seasons by Nigel Kennedy тощо).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх