Заключний концерт фестивалю «Musica insolita»

Заключний концерт фестивалю «Musica insolita»

03 грудня 2015, 18:30

Концерт за участі словацького кларнетиста – Маестро Юліуса Кляйна. Ведуча концерту – музикознавець Наталія Піцур. В програмі твори Ф. Кроммера, С. Гастальдона, Ц. Біксіо, М. Глінки, А. Дворжака, Й. Брамса. Б. Сметани, Е. Гріга, В. Лютославського. Є. Станковича, В. Теличко.

Участь беруть: Юліус Кляйн (Словаччина), Надія Підгородська, Тетяна Теличко, Ференц Томич, Віктор Теличко, камерний та симфонічний оркестр Закарпатської філармонії. Диригент – Вікторія Свалявчик-Цанько.

Юліус Кляйн є одним з провідних кларнетистів Словаччини, завоював авторитет і популярність сольною діяльністю і участю в різноманітних камерних ансамблях в Словаччині та Угорщині, Чехії, США, Росії, Канаді, Японії.

Юліус Кляйн також проводить лекції і майстер-класи по кларнету і музичній культурі Словаччини в контексті Східної Європи в Іспанії, США, Китаї, в 1994 – 2012 – член комітету Братиславського музичного фестивалю, член Ради Університету Павла Йозефа Шафарика університету в Кошице.

Крім цього, Юліус Кляйн є професійним інженером, спеціалістом по телевізійній техніці. Чудово розбирається в електроніці, з задоволенням ремонтує стару телевізійну техніку, має вдома невеликий музей.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх