Вечір фортепіанної музики від Duo Petrof

Вечір фортепіанної музики від Duo Petrof

14 квітня 2018, 19:00

Арт-центр «ILKO Gallery» (вул. Кошицька, 28)

Вартість

150 грн

Duo Petrof (дует Петроф) був названий Товариством Мексиканської Музики в США кращим класичним ансамблем 2016 року. Фортепіанний дует Петроф, завдяки своїй віртуозній грі в чотири руки, широко відомий в Америці, Європі та Азії.

Анатолій Затін і Влада Васильєва заснували ансамбль у 2003 році та з тих пір ведуть безперервну концертну діяльність, дивуючи і зачаровуючи слухачів оригінальністю, відточеністю та успішністю своїх виконань.

Дует виступав в Carnegie Weill Hall і Merkin Concert Hall в Нью-Йорку, в Royce Hall у Лос-Анджелесі, а також на міжнародних музичних фестивалях в Італії, Німеччині, Чехії, Болгарії, США, Росії та Мексиці.

Їх знаменита версія для двох фортепіано Ель Харабе Тапатіо (El Jarabe Tapatio) номінована в 2016 році на музичну нагороду в Голлівуді – Hollywood Music in Media Awards. Колектив є першим лауреатом Міжнародного конкурсу піаністів з міжнародного дуету у США в 2018 році та третім призером на міжнародному конкурсі класичної музики в 2017 році. У 2016 році їх визнали як кращий сучасний класичний дует року на Mexican Music Awards.

Їхній останній альбом отримав срібну медаль у 2017 році на Global Music Awards, а диск під назвою “88×2 Music for Two Pianos” (Columna Musica, 2015) здобув срібну медаль на Global Music Awards 2015 і бронзову медаль на Prestige Music Awards 2016. У 2013 році дует випустив альбом Idilio Mexicano (Мексиканська ідилія). У тому ж році вони були запрошені зіграти перший концерт на нових роялях Петроф, в рамках святкування 150-річчя роялів Петроф в Чехії. Їхній концерт у Далласі, штат Техас, був названим одним з кращих концертів 2011 року у виконавському мистецтві журналом Theatre Jones.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх