Вечір джазу з Juliet Kelly (London, UK)

Вечір джазу з Juliet Kelly (London, UK)

23 лютого 2018, 19:00

Арт-центр «ILKO Gallery» (вул. Кошицька, 28)

facebook

Вартість

300 грн

Її називають «голосом сучасної джазової сцени Англії» та однією з кращих сучасних вокалісток. Джульєт Келлі вперше приїде до Ужгорода та презентує свою авторську програму.

Провідні джазові критики BBC і Jazz Journal не перестають захоплюватися нею, як вокалісткою, порівнюючи її з Кассандрою Вільсон і Пегі Лі і дають високі оцінки її авторському альбому, де кожна пісня – музично виражене враження від книги, серед яких «Лев, Чаклунка і платтяна Шафа» Льюїса і «Вероніка вирішує померти» Пауло Коельйо. Вони в один голос кажуть про те, що «її гіпнотичні пісні зачаровують, їм неможливо чинити опір», а «її голос спокушає і збуджує почуття».

Оксамитовий і гнучкий голос Джульєт об’єднує манеру виконання джазових дів минулого століття, таких як Біллі Холідей, Ніна Сімон, Елла Фітцжеральд з сучасним, актуальним та прогресивним британським звучанням. В її композиціях присутній, як гарячий свінг і грув, так і ліричні, по-світлому меланхолійні балади.

Улюблені джазові стандарти та авторські композиції неймовірна Джульєт Келлі виконає разом з тріо одного з кращих українських піаністів Олексія Пєтухова.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх