Презентація інноваційного музичного формату Ambient Sound – Live

Презентація інноваційного музичного формату Ambient Sound – Live

18 березня 2016, 19:00

Арт-центр «ILKO Gallery» (вул. Кошицька, 28)

Вартість

Вхід: 120 грн

Унікальний формат створює та розкриває нові грані музичних перформенсів занурюючи слухачів в саму серцевину музики. Слухачі матимуть нагоду поринути у звукову містерію, мандруючи «Міськими Джунґлями» через атмосферу музики та звукових ефектів.

Виконують: Андрій Арнаутов – 6 струнна гітара-контрабас, піколо бас-гітара, електроніка; Михайло Самохвалов – рояль.

Формат, аналогів якого ми не зустрічали, надає музикантам нові засоби для створення багатопланових, динамічних музичних сцен з надзвичайно якісним звучанням. А слухачі отримають нові, незнайомі враження від інакшої атмосфери музичних творів, об’ємної та глибокої сцени звуку в форматі 3D.

Центральне розміщення сцени з радіальним розташуванням слухачів формує зал, в центрі якого музика. Надзвичайно мала дистанція розташування музикантів та слухачів стирає між ними кордони і створює атмосферу студії-майстерні, прибираючи пороги і занурюючи слухачів у саму серцевину музики, надаючи їм можливості безпрецендентної співучасті, злиття з музикою.

Архітектура звуку побудована за схемою “подвійне стерео + квадро сорраунд”.
Технологічна схема і ноу-хау акустичних систем компанії “BOSE“, на основі яких вона побудована, забезпечують майже однакову якість сприйняття звуку незалежно від ряду і місця слухача.

Концепція формату Ambient Sound–Live – Михайло ІЛЬКО.
Проектування та інженери проекту – офіційний дистриб’ютор компанії BOSE компанія ComplexV.

Першим музичним проектом у форматі Ambient Sound – Live стане концерт-аудіо інсталяції URBAN JUNGLE Андрія АРНАУТОВА в рамках його сольного проекту Pax Fractal. Спеціальний гість проекту – піаніст-імпровізатор Михайло САМОХВАЛОВ.

Постійні відвідувачі галереї знайомі з творчістю Андрія Арнаутова за виступами разом з Dwight Trible, Joel Holmes, Ігорем Гнидіним та Євгеном Пугачовим в 2013 р., його проектом TRIANGULAR MATRIX в 2013, сольним проектом Pax Fractal в 2015.

Свою кар’єру Андрій починав в США, де отримав освіту в одному з найпрестижніших музичних навчальних закладів – в коледжі Берклі (Bеrklee College of Music). До речі адміністрація надалі Андрію повну(!) стипендію на навчання, що вже є унікальним випадком.

Виступав з легендарними саксофоністом Archie Shepp та гітаристом Charlie Byrd, скрипачом Vasser Clemens, відомими джазменами – трубачом Roy Hargrove, віброфоністом Victor Mendosa, та багатьма іншими музикантами.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх