Концерт в рамках презентації проекту Ilya Alabuzhev standart trio feat. Frank Parker

Концерт в рамках презентації проекту Ilya Alabuzhev standart trio feat. Frank Parker

21 лютого 2016, 19:00

Арт-центр «ILKO Gallery» (вул. Кошицька, 28)

Вартість

Вхід: 120 грн

Джазовий проект світового рівня в Ужгороді. Легкі джазові мотиви дозволять слухачам поринути у неймовірний світ музики, насолодитись мелодією контрабасу, гітари та фортепіано.

Ilya Alabuzhev standart trio feat.Frank Parker – новостворений колектив, який був зібраний саме для реалізації цього проекту. Його музиканти є успішними учасниками всесвітньовідомих колективів або сольними виконавцями.

Ілля Алабужев – контрабасист, бас-гітарист, композитор.
В 2015 році закінчив навчання в Австрії в місті Грац. З жовтня 2013 по червень 2014 навчався в Берліні. Ілля є співзасновником українсько-австрійського квартету DACH (ДАХ), з яким був записаний дебютний диск Radio Liberty (Радіо Свобода). Зараз живе в Швейцарії, де працює над багатьма проектами і вчиться на Майстра. Також продовжує працювати із своїм тріо і квінтетом, і продовжує експериментувати із багатьма іншими складами, включаючи біг-бенди.

Френк Паркер (Frank Parker). Народився в Чикаго, Іллінойс. Професійно виступає більше 20 років. Більшу частину своєї кар’єри він провів в турах з визнаними музикантами із США і Європи. Френк грав з такими музикантами як Курт Еллінг (Kurt Elling), Джеррі Батлер (Jerry Butler), The Impressions, Peven Everett & Seance Divine, John Patitucci. На даний момент проживає в США і Європі і грає з Michal Urbaniak, Marcin Pospieszalski, Wojciech Koniekiewicz, Marcin Lamch, Maciej Fortuna и Ryan Socash, а також керує власними колективами.

Павло Литвиненко – один з ведучих музикантів, які представляють Україну. Вивчав класичну музику з 6 років, 2002 р. переїхав в Київ, де живе і зараз. Піаніст, композитор, клавішник. Грає в різноманітних музичних течіях, при цьому віддаючи данину класичним традиціям джазу. Вів кілька власних складів: власний квартет і групу TripHopShop. На даний час є клавішником гурту Бумбокс, піаністом в проектах Дениса Аду.

Інформація та бронювання: +38 067 112 20 29

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх