Концерт солістки філармонії Катерини Гажо (орган)

Концерт солістки філармонії Катерини Гажо (орган)

01 квітня 2017, 13:00

Катерина Гажо – учениця незабутньої Наталії Висіч, лауреат Всеукраїнського та міжнародних конкурсів, яскрава солістка, чудовий акомпаніатор і талановитий педагог. Репертуар виконавиці складають не лише твори великих майстрів, а й маловідомих композиторів, що писали музику для органу. Окрім виконання сольних програм Катерина Гажо бере участь у спільних проектах із іншими солістами і колективами філармонії, зокрема із заслуженим артистом України Олександром Садварієм, камерним оркестром, ансамблем солістів «Гармонія» та камерно-інструментальним ансамблем «Угорські мелодії». І вже неодноразово на сцені з успіхом виступали юні вихованці органістки. А 29 січня Катерина Гажо вперше як солістка Закарпатської обласної філармонії відвідала із сольним концертом м.Рівне, де взяла участь у Міжнародному фестивалі «Органний собор – 2017».

Закарпатська обласна філармонія в минулому році започаткувала проект «Філармонія туристична». Проект передбачає можливість всіх охочих оглянути колишню синагогу, а нині головну концертну залу краю, у будь-який зручний для них час: у будні з 10.00 до 16.00, а щосуботи та щонеділі з 10.00 до 14.00. До того ж, у вихідні з 13.00 по 14.00 тут звучатиме орган – інструмент відомої чеської фірми «Riger Kloss».

Відкриває новий сезон «Філармонії туристичної»- концерт солістки Закарпатської обласної філармонії Катерини Гажо (орган).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх