Концерт David Friesen – Joe Manis

Концерт David Friesen – Joe Manis

30 березня 2018, 19:00

Арт-центр «ILKO Gallery» (вул. Кошицька, 28)

facebook

Легендарний американський басист David Friesen та саксофоніст Joe Manis з концертом в Ужгороді в рамках європейського туру.

Девід Фрізен (David Friesen) – американський джазовий басист. Фрізен грає на контрабасі, а також на басі Oregon, електрифікованому акустичному басу. Девід Фрізен народився 6 травня 1942 року у містечку Тахома, штату Вашингтон, а виріс у Сієтлі.

Починав грати на гавайській гітарі та акордеоні в 10 років, а в 16 років вже професійно грав на гітарі. Перше знайомство Фрізена з джазом відбулося в клубі “Slim Gaillard в Лос-Анджелесі. Під час служби в армії в Німеччині Фрізен сам опанував гру на контрабасі. Виступав з такими відомими музикантами як Майлз Колтрен, Біл Еванс, Єлмер Гіл, квінтетом Біллі Харпера, Стеном Гетцем, Джорджем Адамсом, Дені Річмондом, Джо Хендерсоном, легендарним піаністом Мелом Уолдроном; записав більше 65 компакт-дисків як лідер та співучасник і з’являвся в якості акомпоніатора більше, ніж на 100 музичних записах. Фрізен є одним з двох чи трьох басистів в світі, які самостійно можуть утримувати аудиторію під час сольного концерту.

Виступав і виступає на території США, Канади, Великобританії, Швеції, Данії, Норвегії, Нідерландів, Франції, Іспанії, Португалії Італії, Австрії, Угорщини, Словаччини, Польщі, Туреччини, Японії, Австалії, Південної Америки, а нині і України. Його альбом 1989 року Other Times, Other Places став хітом номер 11 в США в топ-чарті джазових альбомів Billboard.

Мітки: ,

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх