Концерт Dan Balan

Концерт Dan Balan

09 лютого 2018, 19:00

Вартість

250 - 1250 грн

Його концерти – це завжди буйство фарб і сплеск справжніх емоцій, якими музикант щедро ділиться з фанатами. Туди хочуть потрапити всі твої друзі. Зустрічайте харизматичного і абсолютно неймовірного Dan Balan!

Dan Balan вважається унікальним артистом, адже молода людина не тільки вокаліст, автор музики і текстів для власних пісень, а й продюсер. А його слава мультиінструменталіста облетіла півсвіту.

Крім того, Dan Balan відомий як єдиний музикант з Молдови, якого номінували на Grammy, а таке визнання багато чого варте! Нагадаємо, дану номінацію від отримав, як співавтор суперхіта «Live Your Life», який заспівала Rihanna.

У «скарбничці» Dan Balan також нагороди від MTV Music Awards і Echo Awards.

Творчий шлях молодого музиканта теж досить яскравий – Balan заснував молдовську групу O-zone. Він же написав і спродюсував композицію «Dragostea Din Tei», яка протрималася на першому рядку чартів в 30 країнах.

Серед партнерів Dan Balan є найвідоміші фігури шоу-бізнесу – К. Вілкова, В. Брежнєва, Дж. Дж. Пуїг, Andrea Bertolini, Rihanna, TI, Tony Maserati, Hype Williams, Isobel Griffiths, Jesse Dylan, Brasco, Bob Clearmountain, Chris Elliott, Chris Lord-Alge і інші.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх