«Jazz Bez» в Ужгороді

«Jazz Bez» в Ужгороді

05 грудня 2010 - 11 грудня 2010

«Jazz Bez» – один із найвідоміших та найбільш тривалих джазових фестивалів нашої країни, котрому не тільки до змоги успішно прожити 10 років, але й вдається кожного разу збільшувати аудиторію, запрошувати титулованих виконавців з цілого світу та приєднувати до джазового руху нові міста.

Почавшись у 2000 році із виступів кількох джазових колективів у Львові та Перемишлі, тепер “Jazz Bez” поширився на культурні центри України та Польщі і щороку дивує грою кращих джазових музикантів.

Із 2 по 12 грудня 2010 року відбуватиметься десятий міжнародний фестиваль «Jazz Bez». «Десятиденний транскордонний джазовий марафон» прокотиться тринадцятьма містами України та Польщі: Львів, Харків, Севастополь, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Ужгород, Люблін, Сенкова, Перемишль, Санок, Новіци.

Цього року на фестивалі: 26 колективів, 130 музикантів із Польщі, Росії, Грузії, Литви, Португалії, Аргентини, Канади, Вірменії, Нідерландів, Швейцарії та України.

“Jazz Bez” – це десять днів джазу: традиційного і авангардного, українського та світового, класичного та сучасного, елітарного і водночас доступного. Кожного року фестиваль представляє різноманітні барви джазу, експериментальної та імпровізаційної музики знаних колективів і нових проектів іменитих музикантів.

Родзинкою фестивалю є поєднання максимальної кількості джазових стилів (свінг, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі- джаз…) та імпровізаційної музики.

Цієї зими фестиваль святкує своє десятиліття.

З десяти днів Ужгороду перепадає чотири, програма фестивалю в Ужгороді:

5.12 – «Full Blast» (Brotzmann-Pliakas-Wertmueller) (Німеччина-Швейцарія).
70-річний Пітер Брьоцман – жива легенда, засновник європейської школи фрі-джазу. «Full Blast» – неймовірно динамічний та емоційний проект, їхній останній альбом визнавався кращим фрі-джазовим записом 2009-го року.
7.12 – «Alex Maksymiv Projekt» (Канада-Нідерланди-Португалія-Аргентина).
Відомий гітарист українського походження Алекс Максимів із унікальним саксофоністом, композитором і найпомітнішим музикантом новоджазової сцени Буенос-Айресу – Наталіо Суед та контрабасистом із Канади Скоттом Кемпом.
8.12 – Pervoe Solnce (Росія, Москва). Лідер Pervoe Solnce – Владімір Голоухов – відомий, зокрема, як учасник проектів Раві Шанкара, Mark de Clive, Vanessa Freeman, Сєргєя Лєтова, Гаріка Сукачьова, «Сплин», «ЧайФ» тощо.
«Tango Tempo» (Україна, Ужгород),
Переможці міжнародного конкурсу The Global Battle of The Bands в Україні підготували для нас нову електронно-джазову програму.
11.12 – «Litvinyuk Acoustik Jazz» (Україна-Польща).
Представники нового покоління українського джазу потішать нас надзвичайно приємною сумішшю джазу та скандинавських мелодій.

Усі виступи проходимуть в Палаці дітей та юнацтва.
Вартість абонементів на всі 4 концерти – 400 грн., «студентські» абонементи – 250 грн.
Вартість звичайного, разового квитка на концерт – 70-140 грн. Придбати їх можна в касі драмтеатрі, в турагенстві «Христофор», в лінгвістичному центрі «ЛІК» та в «Джаз-кафе».

сайт фестивалю www.dzyga.com/jazzbez

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх