Hudaki Village Band презентують альбом «Йо!»

Hudaki Village Band презентують альбом «Йо!»

24 березня 2018, 19:00

Після майже трирічної перерви, дев’ять членів Hudaki Village Band (Нижнє Селище, Закарпаття) дає сольний концерт в Ужгороді. На цьому концерті гурт представить свій новий компакт-диск (CD) «Йо!». Він готувався уже починаючи з 2016 року (двотижневої студії в Бельгії) і, нарешті, дозаписаний на п’яти студійних сесіях в Ужгороді. З «Йо!» ви відчуєте новий вимір української традиційної музики з незрівнянним ароматом закарпатського Марамороша.

Гурт Гудаки присвятив себе виключно локальній традиційній мультиетнічній музиці з моменту свого створення в 2001 році. Аранжування роблять самі музиканти колективу, спираючись на досвід багатьох сотень концертів по всій Європі: музиканти знають, як саме їхня гра надає емоційну повноту і силу, властиві традиційній музиці, щоб прийняти до глибини душі аудиторію.

CD «Йо!» також буде доступний як вініл. Дизайн диску (книжечки) складається в основному з фотографій київського фотохудожника Олександра Глядєлова, який супроводжував документальний фільм з моменту їх створення.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх