Фортепіанний вечір Йожефа Ерміня

Фортепіанний вечір Йожефа Ерміня

13 грудня 2013, 19:00

Арт-центр «ILKO Gallery» (вул. Кошицька, 28)

Вартість

Вхід: 60 грн

Йожеф Ерминь – артист симфонічного оркестру Львівської обласної філармонії. У своїй виконавській діяльності найбільший акцент робить на авангардній музиці. Виступає як соліст та учасник камерних ансамблів в Україні, Росії, Польщі, Німеччині,Швейцарії, Бельгії, США та Канаді.

Репертуар Йожефа Ерминя охоплює музику від бароко до сучасності. Останнім часом він все більше зосереджується на інтерпретації музики ХХ століття: на особливу увагу заслуговують, з одного боку, його виконання сучасного піаністичного репертуару, що вимагає високої інтерпретаційної та технічної вправності («Vinght Regards sur l’Enfant Jesus» Олів’є Месіана, цикл «Klavierstucke» Карльхейнца Штокхаузена), з іншого, найсучасніші твори українських композиторів— Валентина Сільвестрова, Євгена Станковича, Юрія Ланюка, Ігоря Щербакова, Олександра Щетиньського.

Немало фортепіанних творів було написано і присвячено йому як першому виконавцю. Відомий також як неперевершений інтерпретатор творів Альфреда Шнітке, Джорджі Куртага, Тору Такемітсу, Джонні Кейджа і Мортона Фельдмана. Поєднуючи високу технічну майстерність з незвичайною колористичною вразливістю, Йожеф Ерминь поціновується як інтерпретатор віртуозних та мінімалістичних творів.

Здійснений спільно з Ольгою Пасічник для студії «Musicon» запис «Курпівських пісень» Кароля Шимановського для сопрано і фортепіано отримав 1998 року фонографічну нагороду «Фридерик 97» у категорії сольної музики.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх