Виставка Спиридона Павленка «Мелодія життя»

Виставка Спиридона Павленка «Мелодія життя»

15 серпня 2013 - 31 серпня 2013

Ювілейна виставка живопису члена Національної спілки художників України. Роботи представлені на виставці – це відображення Одеської землі, перепеченої сонцем. Кожна робота автора – це ніби сповідь: перед самим собою, перед життям.

Народився Спірідон Константинович у місті Одеса у травні 1953 року. Там він вподовж 10-ти років (з 1983 до 1999 ), пропрацював у художньому фонді (у монументальному цеху). З 1988 почав приймати участь у групових виставках і з тих пір усе своє подальше життя зв’язав саме з живописом. Час від часу і зараз приймає участь у різнопланових виставках Одеси та містах Закарпаття.

За 20 років співпраці з нашими краєвими художниками, встиг організувати більше десятка пленерів у горах Закарпаття та на березі Чорного моря, перший з яких провів весною 2003 року у селі Сойми на Міжгірщині.

Окрім живопису (він полюбляє малювати пейзажі та натюрморти), Спіридон Павленко працює і як художник-монументаліст. До речі, він приймав участь у монументально-декоративних розписах соборів та церков Одеси.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх