Виставка Василя та Владислава Габди

Виставка Василя та Владислава Габди

11 січня 2019 - 10 лютого 2019

Арт-центр «ILKO Gallery» (вул. Кошицька, 28)

Василь Габда – класична постать закарпатського малярства ХХ століття, самобутній представник його третьої хвилі. Класичність Габди – в досягненні досконалості, майже ідеального свого способу художньої інтерпретації, що набув трансцендентних ознак, і з плином часу вплив його творів на глядача лише посилюється. Класичність передбачає також повноту, завершеність конструкції чи художнього космосу митця, в якому всі атрибути, об’єкти, теми чи сюжети творять одухотворенну субстанцію, проникнуту особистістю художника – його енергією, пристрастю, ніжністю, хвилями його найтонших переживань.

Владислав Габда – Заслужений художник України (2009). Лауреат премії Й.Бокшая та А. Ерделі (2005). Член Національної спілки художників України. Син корифея Українського живопису, народного художника України Василя Габди. Працює в абстрактній філософській манері, знаходиться в постійному пошуку виразу, багато експериментує з кольором, матеріалами і площиною. Колір і динаміка є основою всіх робіт художника. Він вільно імпровізує в розмаїтті технік, стилів і напрямків сучасного живопису.

Владислав – автор більше десяти персональних виставок, в тому числі, за кордоном – в Угорщині, Словаччині, Сербії, Хорватії, Франції, Німеччини. Владислав Габда – постійний учасник колективних всеукраїнських і зарубіжних виставок і пленерів. Роботи художника знаходяться в музеях Ужгорода, Києва, Требішева, а також в приватних колекціях України, Угорщини, Словаччини, Німеччини, Франції, США.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх