Виставка робіт І-го Міжнародного симпозіуму «Комунікація»

Виставка робіт І-го Міжнародного симпозіуму «Комунікація»

14 вересня 2015

Арт-центр «ILKO Gallery» (вул. Кошицька, 28)

І-ий Міжнародний симпозіум «Комунікація» у Сваляві – це платформа для творчості, комунікації, дискусії. Виставка в галереї «ІЛЬКО» В Ужгороді – перша спроба візуалізації симпозіума в єдиному експозиційному просторі. Глядач матиме змогу оглянути низку творів, які стали результатом комунікації митців впродовж двох тижнів.

Симпозіум залучив понад 40 українських художників з Києва, Львова, Харкова, Львова, Івано-Франківська, Закарпаття, Одеси, а також митців з Чехії, Словаччини, Польщі.

Симпозіум не акцентував на пленеризмі, не обмежував учасників рамками, даючи змогу працювати поза мегаполісом в межах свого світогляду.

Організатори симпозіуму мали не меті створити дискусійну платформу, яка б залучала художників, мистецтвознавців, колекціонері та кураторів до обговорення проблем комунікації в різних ділянках сучасного мистецького процесу.

Окремим блоком-підсумком симпозіуму стане каталог та низка виставок, де будуть експонуватися твори, створені впродовж проекту.

Симпозіум тривав за підтримки фондів Sky Foundation, In Art. Інформаційні партнери: інформаційно-аналітичний портал «In art», журнал «Антиквар», журнал «Образотворче мистецтво»

Учасники симпозіуму:

Київ: Катерина Бруєвич, Ніна Мурашкіна, Оксана Стратійчук,
Марія Дацюк, Анатолій Фурлет, Петро Антип, Мирослав Вайда,
Анна Миронова, Олексій Малих, Катерина Свіргуненко,
Юрій Мусатов, Наталія Корф-Іванюк, Олексій Іванюк, Володимир Подлевський
Харків: Тетяна Малиновська, Артем Волокітін
Львів: Сергій Радкевич, Оксана Радкевич, Юрій Коваль
Ужгород: Петро Ряска, Павло Ковач, Руслан Тремба, Емма Тремба, Віктор Мельничук, Беата Корн, Владислав Габда, Едуард Приходько
Івано-Франківськ: Микола Джичка, Сергій Григорян, Юрій Бакай
Одеса: Сергій Савченко, Ігор Божко, Сергій Божко
Чехія: Ladislav Hodný, Ladislav Hodný Jr
Словаччина: Kocka Stefan
Польща: Grzegorz Bożek

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх