Виставка «Арт-звернення Едуарда Приходька»

Виставка «Арт-звернення Едуарда Приходька»

14 вересня 2018 - 30 вересня 2018

Едуард Приходько – закарпатський живописець, член Національної спілки художників України. Працює в галузі станкового живопису. Пише фігуративні та абстрактні композиції. Тяжіє до умовних, стилізованих рішень. Учасник обласних, регіональних, всеукраїнських та зарубіжних виставок, міжнародних бієнале живопису.

Твори зберігаються в приватних колекціях України та зарубіжжя, а також у Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая.

Виставка творів «Арт-звернення Едуарда Приходька» – це творчий звіт автора, що запрошує до діалогу з глядачем, до довірчої розмови з сучасником про позитиви і дисонанси нашої екзистенції, це пропозиція співавторства у творенні картинного образу.

Привабливість картин Едуарда Приходька – у надзвичайному сплаві особистісного, незалежного авторського підходу до теми, креативності мислення і яскравого живописного темпераменту. В його роботах відчуваються міцні знання класичного живопису, усвідомлення самобутності закарпатської школи, добрий професійний вишкіл, нестримний потяг до самовираження і самодостатності. І саме в цьому – запорука його майбутніх творчих успіхів.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх