Закарпатський обласний художній музей імені Йосипа Бокшая. Афіша подій

Виставка «Арт-звернення Едуарда Приходька» Мистецтво

Виставка «Арт-звернення Едуарда Приходька»

14 вересня 2018 - 30 вересня 2018

Привабливість картин Едуарда Приходька – у надзвичайному сплаві особистісного, незалежного авторського підходу до теми, креативності мислення і яскравого живописного темпераменту. В його роботах відчуваються міцні знання класичного живопису, усвідомлення самобутності закарпатської школи

Виставка Василя Брензовича Мистецтво

Виставка Василя Брензовича

06 липня 2018 - 23 липня 2018

иставка присвячена поважній річниці його керування Об’єднанням професійних художників Закарпаття. Як розповідає сам митець, творче об’єднання було створене майже 30 років тому й переконливу більшість часу – чверть століття – головує він

Виставка живопису Сергія Глущука Мистецтво

Виставка живопису Сергія Глущука

22 червня 2018 - 03 липня 2018

Ретроспективна виставка об’єднає понад 90 живописних творів – портретів, натюрмортів, пейзажів, жанрових полотен, написаних за останнє 30-річчя. Стиль робіт сам автор означує як «новітній реалізм»

Виставка Бориса Кузьми «У затишку натюрморту» Мистецтво

Виставка Бориса Кузьми «У затишку натюрморту»

23 лютого 2018 - 23 березня 2018

Ювілейна, ретроспективна виставка Народного художника України, очільника Закарпатської обласної організації Національної Спілки художників України до 60-річчя Бориса Кузьми. В експозиції - живопис і графіка

Виставка робіт Іштвана Молнара In memoriam Мистецтво

Виставка робіт Іштвана Молнара In memoriam

27 січня 2018 - 18 лютого 2018

Близько семи років активної творчості – короткий, але надзвичайно потужний період, в якому здійснилося все. Невже цей вибух спровокував ще прихований на той час вирок долі? Іштван нікуди не поспішав і не робив кар'єри, він просто перебував у собі й у сфері своїх інтересів і мав час на все. Цей час – це «геніальність молодості», коли все вдається відразу і постійно, коли молода енергія не знає меж і обмежень.

Ретроспективна виставка творів Івана Манайла (1942-2010) Мистецтво

Ретроспективна виставка творів Івана Манайла (1942-2010)

12 січня 2018 - 12 лютого 2018

Творчість Івана Манайла є глибоко індивідуальною. Художник ішов власним шляхом. Творив заради процесу творчості, був жадібним до пізнання чогось нового в цьому процесі, любив експеримент, пробував різноманітні техніки, засоби, втілював ідеї у різних художніх стилях.

Презентація книги «Адальберт Ерделі. Шаржі» Література, Мистецтво

Презентація книги «Адальберт Ерделі. Шаржі»

22 листопада 2017, 17:00

У виданні, присвяченому ще одному аспекту творчості Адальберта Ерделі, художник-живописець і неперевершений колорист вперше постає у новій іпостасі – як майстер шаржу. Значна колекція малюнків-портретів, які залишив по собі художник, свідчить про невпинний інтерес Ерделі до жанру, яким захоплювалися і майстри зі світовим ім’ям.

Виставка «Синтеза» Івана Дідика та Іванки Войтович Інше

Виставка «Синтеза» Івана Дідика та Іванки Войтович

17 листопада 2017 - 17 грудня 2017

«Синтеза» – так називається виставка творів двох відомих на Закарпатті та за його межами авторів: батька – заслуженого художника України Івана Дідика та доньки – Іванки Войтович, члена Національної спілки художників України. Привабливість цієї мистецької події – в інтризі, що криється у даті народження обох митців: експоненти народилися 31 травня з різницею у 25 років.

Виставка «Трансплантація» Габріела Булеци Мистецтво

Виставка «Трансплантація» Габріела Булеци

03 листопада 2017 - 03 грудня 2017

Свою творчість представить поціновувачам знаний закарпатський митець Габріел Булеца. Виставка є ретроспективною. Цікавими будуть авторські живописні роздуми, спрямовані у внутрішній світ художника. Привертають увагу філософічні препарації процесу мислення й абстрагування.

Виставка Василя Бобіти Мистецтво

Виставка Василя Бобіти

11 серпня 2017 - 11 вересня 2017

56 робіт митця демонструють різні періоди у його творчості. В основному, роботи виконані олією та в змішаній техніці, майстер сміливо компонує різні матеріали, щоб досягти задуманого.

Виставка Олександра Малеша Мистецтво

Виставка Олександра Малеша

14 липня 2017 - 30 липня 2017

У своєму мистецтві Олександр Малеш обрав жанр портрета і ліричного камерного пейзажу. Вони акумулюють співвимірні естетичні критерії, якими митець послуговується у своїй творчості.

Постійнодіюча експозиція творів закарпатських класиків і сучасників Мистецтво

Постійнодіюча експозиція творів закарпатських класиків і сучасників

01 липня 2017 - 31 серпня 2017

Виставка репрезентує історію й сьогодення закарпатської художньої школи та вкотре засвідчує її широку розмаїтість і, водночас, упізнаваність. Це – понад 30 робіт, які є окрасою фондової збірки музею

Creation: Виставка художника Михайла Деяка Мистецтво

Creation: Виставка художника Михайла Деяка

29 червня 2017 - 15 липня 2017

Михайло Деяк – талановитий та успішний художник, відомий в Україні, Європі та США. І хоч зараз Деяк живе та працює у Києві, зовсім не випадково, що його масштабна персональна виставка відбудеться на Західній Україні, в Ужгороді, адже сам художник родом із Закарпаття, і завжди акцентує на своєму походженні та зв'язку саме із закарпатською школою живопису.

Виставка Анатолія Криволапа «Музейна колекція» Мистецтво

Виставка Анатолія Криволапа «Музейна колекція»

12 травня 2017 - 11 червня 2017

Переможець Шевченківської премії 2012 у номінації «образотворче мистецтво» (за цикл з 50 робіт «Український мотив»). 2011 року роботи Анатолія Криволапа двічі встановлювали світові рекорди продажів сучасного українського мистецтва на міжнародному арт-ринку

вверх