Турнір по Speed badminton

Турнір по Speed badminton

Місце проведення: СК “Юність”
Час початку: 10:00
Реєстрація: 9:00
Дата проведення: 2010-07-03
Час закінчення: 15:00

Спортивний клуб «Саламандра» організовує перший відкритий турнір по Спід Бадмінтону (Speed Badminton). Тип змагань: аматорський турнір. Переможці, які зайняли 1-3 місця, будуть нагороджені відповідно – 400, 250, 100 грн, а також цінні призи від спонсорів. Змагання проходитимуть в одиночних чоловічих і жіночих групах, при умові, що в групі буде мінімум 8 чоловік. Система змагань олімпійська або кругова.

Волани: Match Speeders от Speedminton
Ракетки: струнні ракетки, довжина 57-61 см, вага 155-180 г, симетрична конструкція.
Поля: оригинальні поля від Speedminton, квадрати 5,5 м на 5,5 м, відстань між квадратами 12,8 м, без сітки.

Вступний внесок: $5, включає харчування під час турніру.
Реєстрація: за допомогою e-mail [email protected]

Усім учасникам будуть надані ракетки для гри. Організатор залишає за собою право змінювати правила та систему змагань за потребою.

Правила

Універсальні правила спідмінтона дозволяють грати на будь-якому відкритому чи закритому майданчику: у парку, на пляжі, галявині, подвір’ї, у спортивному залі, на тенісному корті. Мінімальний розмір поля – 9х15 м.

Для спортсменів, а також для тих, хто вважає за краще грати за правилами, розроблені наступні положення:

Гра на тенісному корті
Подача: використовуйте подачу знизу з передньої лінії поля. Якщо ви віддаєте перевагу верхній подачі, розіграш починається з-за задньої лінії. На подачу дається одна спроба. Гравці змінюють подачу через кожні п’ять очок.

Нарахування очок: волани, які приземляються за лінією поля, вважаються в ауті. За це нараховується одне очко супернику. Партія закінчується, коли один з гравців набере 21 очко. Якщо рахунок рівний при 20 і більше окулярах, партія продовжується до тих пір, поки не буде досягнута різниця в 2 очки.
Якщо відбитий волан, що знаходиться в ауті, він вважається в грі і партія триває. Якщо гравець відбив волан, що досягне землі, суперникові нараховується одне очко. Якщо волан торкнувся тіла гравця, очко вважається програною гравцем, якого торкнувся волан. Гравець, який виграв три партії, виграє гру.

Зміна сторін: гравці міняються сторонами після кожної партії, щоб умови гри (вітер та освітлення) були рівними.

Коли гра проводиться з сіткою, волан, що потрапив у сітку, вважається помилкою.

“Трансформація” корту: використовуйте липку стрічку, щоб продовжити середню лінію корту до задньої лінії поля, і продовжити передню лінію подачі до крайніх бічних ліній: тепер у вас є два незалежних корти для гри в спідмінтон. Дві пари гравців можуть грати на одному тенісному корті, або провести парний матч.

Гра парами: правила гри однакові для гри один на один і пара на пару. Однак, при грі парами подаючий гравець повинен обов’язково подавати гравцеві, що знаходиться по діагоналі на іншій стороні поля. Прийом подачі здійснюється почергово. Якщо в положенні при подачі справа наліво брав гравець А, то наступний прийом при подачі зліва направо здійснює гравець B. Гравці розігрують першу подачу. Потім гравець, який виграв подачу, подає 5 разів поспіль, міняючись місцями на корті зі своїм партнером після кожної подачі. Потім інша команда подає 5 разів поспіль, міняючись місцями з партнером після кожної подачі. Під час гри відбиває волан той гравець, на чиєму боці поля він приземляється. Очки нараховуються як у звичайній грі.

Веселий корт з маркерами воріт Gecko.

За допомогою маркерів воріт Gecko ви можете створити просте поле для гри, на якому ви також можете грати на рахунок. Чим менше відстань між воротами і чим ширше розставлені маркери, тим вище динамічність гри. Це ідеальна тренування для вашого тіла. Подача: волан подається знизу з-за лінії воріт і повинен перетнути протилежні ворота. Правила гри: якщо подаючий гравець вибиває волан в аут, очко нараховується суперникові. Якщо гравець не може відбити правильну подачу, очко нараховується подає. Перед грою суперники домовляються, скільки партій складуть гру. Спірні очки не зараховуються. Подача завжди на боці того гравця, на чиєму боці поля приземлився волан. Не можна бити по волану, якщо він торкнувся землі. Для класичного підрахунку очок у грі необхідні лінії розмітки поля.

Гра на легкому корті(Easy Court)
Правила гри на тенісному корті і на «легку корті» однакові.
Легкий корт – переносний корт, що складається з двох полів розміром 5,5 мх5, 5м. Відстань між полями – 12,8 м.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх