Зустріч «Бізнес і місто: стратегічна сесія з розвитку»

Зустріч «Бізнес і місто: стратегічна сесія з розвитку»

19 лютого 2017, 12:00

Чи може розвиватися бізнес окремо від міста? Чи може місто стати успішним без успішного бізнесу в ньому? Наскільки вони взаємозалежні? Це головні питання, які постануть перед учасниками сесія, адже зміни в місті залежать від конструктивного діалогу та пошуку спільних цінностей між владою, бізнесом і громадою.

До участі у стратегічній сесії запрошуються підприємці Ужгорода, представники малого та середнього бізнесу. Передбачається опрацювати виклики стоять перед бізнесом у стосунках із містом, зможемо побачити, чи є вони спільними для різних сфер, які завдання повинні стояти на порядку денному для підтримки місцевого бізнесу. Крім того, у робочих групах будуть обговорені шляхи вирішення завдань, які є спільними для різних підприємців міста.

Спосіб проведення стратегічної сесії передбачає активну участь представників бізнесу в роботі у малих групах, а також обговорення у форматі «світового кафе». Результатом цієї стратегічної сесії стане вироблене спільне бачення Ужгорода та бізнесу в ньому. Напрацювання з цієї сесії будуть враховані під час формування візії міста під час розробки стратегії, яка розроблятиметься у 2017 році.

Організатори просять заповнити коротку реєстраційну форму

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх