Відкритий офіційний чемпіонат України по монтенбайку

Відкритий офіційний чемпіонат України по монтенбайку

Місце проведення: Гірськолижний комплекс «Шипот»с. Пилипець, Міжгірський район
Дата початку: 2011-08-19
Дата закінчення: 2011-08-21

Відкритий офіційний чемпіонат України по монтенбайку в дисципліні Dhi (Даунхіл). Вперше ці змагання проходіть на території гірськолижного комплексу «Шипот» . Місце проведення: с. Пилипець, Міжгірський район.

Гірський велосипед (монтенбайк) ( англ. mountain bike ) – велосипед, призначений для катання поза дороамиг (хоча і не виключає зворотнього), і внаслідок цього, має особливу конструкцію, відмінну від шосейного, міської, трекового та дорожнього велосипедів. Також « гірський велосипед» – сукупна назва спортивних дисциплін, пов’язаних з використанням гірського велосипеда.
Швидкісний спуск ( даунхіл, англ. Downhill – « вниз з пагорба ») – екстремальна гоночна дисципліна гірського велосипеда, суть якої полягає в проходженні траси по природному рельєфу схилу гори на час. Типова траса даунхілла містить в собі різні ділянки – круті спуски, різкі повороти, нерівності у вигляді ям та горбів, що стирчать камені і коріння дерев, іноді будуються більш складні перешкоди у вигляді біг-ейрів і дропів.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх