Вело-акція на знак підтримки активного образу життя та екологічно чистого велоспорту

Вело-акція на знак підтримки активного образу життя та екологічно чистого велоспорту

Місце проведення: Поштова площа
Час початку: 14:00
Дата проведення: 2011-08-20
Час закінчення: 23:00
В Ужгороді відбудеться масштабна вело-акція на знак підтримки активного образу життя та екологічно чистого велоспорту. На учасників чекають велозмагання на вправність та стрибки на рампі для всіх. Для тих, у кого немає велосипеду, передбачена окрема програма.

План заходу: 14:00 – 15:00 – Збори велосипедистів на площі Поштовій (м. Ужгород).
15:00 – 15:30 – Велопробіг по місту з державними прапорами та символікою заходу. Маршрут велопробігу: пл. Поштова – вул. Довженка – площа Корятовича – вул. Другетів – вул. Шумна – вул. Анкудінова – вул. Коцюбинського – вул. Робоча – вул. Митрака – пл. Шандора Петефі – вул. Капушанська – Проспект Свободи.
15:30 – 16:00 – Флешмоб на Проспекті перед кільцем (велосипедисти вибудують з себе слово «УЖГОРОД», і їх фотографуватимуть з «шістнадцятиповерхівки») та продовження велопробігу до пл. Поштової (кільце – Транспортний міст – вул. Боженка – пл. Поштова).
16:00 – Початок вело-конкурсів: стрибки на рампі на майстерність, заїзд на швидкість на не надто складному треку з перешкодами.
Далі будуть різного типу конкурси для всіх охочих без участі велосипедів.
Після цього почнеться дискотека, яка триватиме до 23:00

Також під час змагань збиратимуться підписи за встановлення в м. Ужгород велодоріжок та велопаркувань.

Захід проводиться в рамках програми “Майстерня громадської активності” за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойса фонду ім. Роберта Боша та Спілки МітОст, а також Управління у справах молоді та спорту Прикарпатської ОДА. Підтримка УМГО “Єдине Студентство”, веломагазин “КАНТ”, спорт-магазин “BALKO-SPORT” та магазину інтимної культури “Он и Она”

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх