Перший закарпатський баркемп — #uzhtwevent

Перший закарпатський баркемп — #uzhtwevent

30 квітня 2011, 10:00

Велнес-готель «Унгварський»

Соціальні медіа займають все більш важливе місця в сучасному світі. Вконтакте, Facebook, Twitter – тепер все більше людей реєструються на цих сайтах. Великою популярністю користується Twitter. Користувачі цього сервісу є і найбільш активними. Серед твітерян популярні різного роду зустрічі. Одна з таких пройде 30 квітня в Ужгороді. В Ужгороді #uzhtwevent проходитиме вже вчетверте. Від попередніх зустрічей івент трохи відрізнятиметься, тепер до вже звичного формату посиденьок #uzhtwevent додається ще і баркемп, який буде проводитися в Ужгороді вперше.
БарКемп (англ. BarCamp) — неформальні, відкриті інтерактивні зустрічі людей, метою яких є обмін досвідом та ідеями, а також гарний відпочинок. Доповіді готуються самими учасниками.
Тві-Баркемп #uzhtwevent буде цікавий, як і старожилам твітеру, так і тим, хто тільки починає знайомитися з мікроблогінгом. Говоритиметься про те, що варто писати в соціальних мережах, про персональний та корпоративний брендінг в Твітері, як отримати максимум користі з конференції, про громадські дії та соціальні медіа, про соціальні мережі і ЗМІ. Теми баркемпу торкатимуться багатьох сфер, тому будуть цікаві великій кількості людей: журналістам, блогерам, громадським організаціям, сфері гостинності, людям, яких цікавить інтернет-бізнес та просування своїх ресурсів в соціальних мережах.
Учасниками зустрічі твітерян будуть гості зі Львова, Івано-Франківська, Києва, Тернополя, Чернівців, Харкова, Одеси, .
Участь в твітер-баркемпі є безкоштовною. Зареєструватися та дізнатися детальнішу інформацію про подію можна на uzhgorod.twevent.org.ua, а також в твітері @uzhtwevent.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх