Перша зустріч у рамках проекту «Сніданок у місті»: Міські вивіски

Перша зустріч у рамках проекту «Сніданок у місті»: Міські вивіски

19 вересня 2015, 10:00

Кафе DEEP (набережна Незалежності, 2)

«Сніданок у місті» – це платформа для неформального спілкування представників громадськості, бізнесу та влади, а також фахівців у тій чи іншій сфері для обговорення певної проблеми міста, вироблення спільного бачення для її вирішення та планування конкретних кроків до втілення нових ідей.

Перша тема сніданку стосуватиметься проблеми з вивісками магазинів, що розташовані в історичному центрі. Річ у тім, що представники громадськості вже неодноразово боролися за те, щоб облагородити обличчя наших центральних вулиць, і досягли певного успіху: власники магазинів змінили вивіски на менш кричущі, зробивши Ужгород привабливішим. Однак, як видно з нещодавніх подій і перетворень у центрі міста, системних змін так і не відбулося, оскільки на вулицях центру щоразу з’являється нова вивіска у стилі «вирви око». Чому так відбувається?

Серед запрошених, зокрема, в.о. головного архітектора міста, управління культури, сім’ї, молоді та спорту, керівництво муніципальної міліції, рекламні агенції, архітектори та дизайнери, а також представники бізнесу й громади, запрошують долучатися до сніданку організатори.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх