Конференція «Туристичний Level Up»

Конференція «Туристичний Level Up»

22 квітня 2018 - 24 квітня 2018, 09:00

Арт-готель «Emigrand» (вул. Митна, 31)

facebook

Вартість

1200 - 1500 грн

Реєстрація

Захід присвячено обговоренню правового регулювання туристичної діяльності, проблемних питань, пов’язаних з господарською діяльністю у сфері «зеленого» туризму, тенденціям судової практики в спорах, що виникають між суб’єктами туристичної діяльності, актуальним питанням альтернативного розгляду спорів (медіація). Учасники отримають відповіді на гострі питання у
функціонуванні об’єктів туристичної інфраструктури, взаємодії з державними органами, практичні рекомендації правового характеру.

Усі учасники конференції будуть забезпечені сертифікатом про участь.

Усі учасники зможуть не тільки підвищити свій професійний рівень, але і ознайомитись з історією та культурою мальовничого Закарапаття. Ознайомлення з пам’ятками Ужгорода, прогулянки під квітучими сакурами, дегустації, тривалі екскурсії в Карпатах до гірського озера Синевир, відвідання унікального сільського комплексу Колочава та долини нарцисів в Хусті, замку Паланок у Мукачеві, традиційні блюда у національному ресторані наповнять вашу подорож теплом та енергією!

До участі у конференції запрошуються: туроператори, турагенти та інші представники туристичного бізнесу, практикуючі правники, адвокати, медіатори, судді, аспіранти, студенти, вчені, науково-педагогічні працівники ВНЗ, представники державних органів, що регулюють туристичну діяльність.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх