Дитячий ярмарок ідей та розваг «Фортеця»

Дитячий ярмарок ідей та розваг «Фортеця»

20 вересня 2015, 13:00

Ужгородський замок

Сцена: школа мистецтв, танцювальний колектив БЛІЦ, гурт Lemko Bluegrass Band, гурт «Лаутарі», театр ляльок «Бавка». Захід умовно розділятиметься на «Дитячий ярмарок», де присутні зможуть підтримати маленьких майстрів і придбати продукцію, яку вони виготовили власноруч та зону майстер класів, де майстри своєї справи вчитимуть присутніх своєму ремеслу. Крім того, у «Фортеці» буде встановлена сцена для музичних і танцювальних колективів.

Вечірня програма, за словами організаторів, особливо сподобається тим, хто любить якісну, приємну музику та професійну гру акторів Закарпатського театру ляльок.

З 13:00 до 15:00 триватиме реєстрація на майстер-класи та квест. О 17:00 розпочнеться концертна програма, яка триватиме до 21:30.

Попередня реєстрація на ярмарок за номером телефону – 050 610 04 90.

Для дітей участь у фестивалі буде безкоштовною. Для дорослих вхідний квиток коштуватиме 25 гривень. Всі вилучені кошти підуть на допомогу медико-соціальному реабілітаційному центру “Дорога життя”.

Програма «Фортеці»:
Дитячий ярмарок – “Діти створили, щоб Ви купили”!
Майстер-класи:
Рок-музика, фотографія, відеоз’йомка, hand-made, малювання, вуличне мистецтво, шоу-балет, фінансова грамотність, картонні чудовиська та роботи, гончарство, уроки виживання, лабораторія досліджень;
Показові виступи: айкідо, фехтування, американський футбол;
Квест у таємній фортеці, замковий лабіринт, міми та казкові герої; фотозона.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх