Дні сучасного мистецтва «Рецидиви»

Дні сучасного мистецтва «Рецидиви»

24 травня 2011 - 24 червня 2011

Галерея «Silverland» (вул. Капітульна, 2)

Виставка працює з 12 до 20 год. щодня, окрім понеділка.

Культурне життя Ужгорода нагадує річку Уж: спокійні, передбачувані мілини інколи розбухають бурхливим потоком. Але це давно нікого не лякає: всім відомо, що дуже скоро вода зійде, і все повернеться у звичне русло.

Спорадичні прояви нестандартного мистецького осмислення дійсності, не зустрівши ні спротиву, ні зацікавлення, розтечуться по інших містах або будуть поглинуті незворушною землею буденності.
Але митці у Закарпатті є – ними, як відомо, багата будь-яка земля. І таке нетрадиційне для Закарпаття актуальне мистецтво черговий раз зібралося з духом, щоб вставити свої 5 копійок і сказати щось нове, своє. Тут немає особливого протесту – зрозуміло, що сучасні місцеві художники виросли на всім зрозумілому закарпатському мистецтві. Єдине, чого вони бажають – піти далі, продовжити традицію і говорити сучасною нам усім мовою. Ну і бути почутими, звісно.

Зустрічайте черговий «рецидив» актуального мистецтва в Ужгороді. Галерея «SilverLand», Мистецький центр «Кубло» та благодійний фонд «Вільна сцена» представляють Дні сучасного мистецтва «Рецидиви».
У програмі: виставка професійних закарпатських художників (живопис, скульптура, інсталяція, відео-арт та перформенс); медіа-лекція «Мистецтво і нові технології: від алхімії до Холодної війни» від Андрія Лініка – митця, куратора та організатора проектів електронних мистецтв Transformator та симпозіуму «Футурологічний конгрес»; покази відео-арту із найвідоміших фестивалів мультимедійних мистецтв «Ars Electronica» та «TransMediale»; джаз-відео імпровізаційної авангардової музики «Supersilent», круглі столи та презентації.

Отож, рецидив чи ремісія? Це залежить від точки зору. Приходьте – якщо хочете мати свою, власну, обдуману.

Виставка працює з 12 до 20 год. щодня, окрім понеділка.

Графік подій (можливі зміни):

  • 24 травня, 18:00 – прес-конференція
  • 24 травня, 19:00 – відкриття художньої виставки, перформенс Стаса Туріни
  • 28 травня, 17:00 – Андрій Лінік, медіа-лекція «Мистецтво і нові технології: від алхімії до Холодної війни»
  • 3 червня, 20:00 – Віктор Лавний, покази відео-арту із найвідоміших фестивалів мультимедійних мистецтв «Ars Electronica» та «TransMediale»
  • 10 червня, 20:30 – Михайло Федор, проект «Джаз-відео»: найяскравіші представники норвезької авангардової імпровізаційної музики «Supersilent»
  • 15 червня, 16:30 – круглий стіл із представниками влади, бізнесу та громадських організацій

У проекті беруть участь художники: С. Дубовець, Г. Булеца, В. Габда, Т. Табака, П. Ковач ст. та мол., О. Сусленко, І. Небесник, В. Харабарук, Н. Шевченко, В. Лавний, Р. Саллер, Т. Смріга, А. Стегура, С. Біба, Д. Булнигін, В. Павлишин мол., Ю. Білей, С. Туріна та інші.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх