Баркемп #uzhtwevent

Баркемп #uzhtwevent

30 квітня 2012, 09:00

Готель «Унгварський»

Подія є унікальною тим, що це поки єдиний захід присвячений соціальним мережам, який проходить у форматі баркемпу на Закарпатті. За кілька тижнів вже зареєструвалося близько 110 учасників з різних куточків України.

Історія #uzhtwevent почалася в лютому 2010 року, коли пройшла перша зустріч твітерян на Закарпатті. Після цієї події відбулися друга та третя зустрічі. В 2011 році четвертий #uzhtwevent переріс у масштабний баркемп з програмою, доповідями, вечіркою та розвагами, який відвідало більше 100 осіб.

Подібні заходи проводяться по всій Україні, зокрема у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Запоріжжі, Чернівцях.

Подія складатиметься з двох частин: першої з доповідями, і другої у вигляді вечірки. Тві-Баркемп #uzhtwevent буде цікавий усім тим, хто цікавиться соціальними мережами, та блогосферою загалом. Теми баркемпу торкатимуться багатьох сфер, тому будуть цікаві великій кількості людей: журналістам, блогерам, громадським організаціям, людям, яких цікавить інтернет-бізнес та просування своїх ресурсів в соціальних мережах, громадським організаціям.

Захід є чудовим приводом познайомитися з різними блогерами, заявити про себе, знайти контакти ІТ-спеціалістів, компаніям розпіарити себе, виступивши спонсором події. Учасниками зустрічі твітерян будуть гості зі Києва, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Черкас, Миколаєва, Вінниці.

Зареєструватися та дізнатися детальнішу інформацію про подію можна на http://uzhgorod.twevent.org.ua/ а також у твітері  @uzhtwevent.

Довідка:

БарКемп (англ. BarCamp) — неформальні, відкриті інтерактивні зустрічі людей, метою яких є обмін досвідом та ідеями, а також гарний відпочинок. Доповіді готуються самими учасниками.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх