Вечір одноактних балетів. Раду Поклітару

Вечір одноактних балетів. Раду Поклітару

08 жовтня 2015, 19:00

Дивовижне свято хореографії – вечір одноактних балетів «Київ.Модерн-балету»: «Болеро» Моріса Равеля та філософська розповідь «Дощ» на музику В. С. Баха.

У цих двох одноактних спектаклях, об’єднаних одним театральним вечором, Раду Поклітару показує глядачеві, як насправді виглядає музика.

Раду Поклітару вдалося знайти авторський пластичний стиль, свій задум він майстерно, як постановник втілює через актора-танцюриста та досягає приголомшливого ефекту.

«Болеро» Моріса Равеля. Ця легендарна балетна партитура XX-го століття. Абсолютно непередбачуване, сміливе трактування, пронизане суперечливим духом нашого часу. Вистава Раду – це розповідь про безперервну, сізіфову боротьбу індивідуумів за право на власне «Я», за свою «несхожість», за свободу від багатоголового, багаторукого спрута на ім’я «натовп».

«Дощ». Філософська розповідь про долі людей, що мимо своєї волі, об’єднаних в одному часі і просторі. Етнічна музика і контрастна їй музика В. С. Баха, немов голоси говорять на різних мовах людей, служать прекрасною рамою для хореографії.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх