Показ кінострічки «Вавілон ХХ» до 75-річчя від дня народження Івана Миколайчука

Показ кінострічки «Вавілон ХХ» до 75-річчя від дня народження Івана Миколайчука

15 червня 2016, 17:00

Театр ляльок «Бавка» (пл. Театральна, 8)

Вартість

Вхід вільний

Ретроспективний показ присвячений 75-річчю від дня народження Івана Миколайчука – українського кіноактора, режисера та сценариста, лауреата Шевченківської премії. На ліку митця – 34 ролі в кіно, 9 сценаріїв, дві режисерські роботи.

Зокрема, загальне визнання Івану Миколайчуку принесли ролі молодого Тараса Шевченка у фільмі «Сон», а також – Івана Палійчука у «Тінях забутих предків» – українському шедеврі, що здобув 39 міжнародних нагород, 24 Гран-прі кінофестивалів у 21 країні й увійшов до Книги рекордів Гіннеса. Режисер Сергій Параджанов високо оцінив талант Івана Миколайчука, сказавши: «Я не знаю більш національного народного генія… До нього це був Довженко».

Стрічка ж «Вавілон ХХ» (за романом Василя Земляка «Лебедина зграя» про перші роки колективізації в українському селі) свого часу стала справжнім вибухом в українському кіно. “Народно-романтична небилиця», як означив жанр сам автор, увібрала в себе найкраще, що міг дати Миколайчук-актор, Миколайчук-сценарист, Миколайчук-режисер і Миколайчук-композитор.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх