Показ документального фільму «Зберегти не можна зруйнувати» та дискусія

Показ документального фільму «Зберегти не можна зруйнувати» та дискусія

22 травня 2018, 17:00

Вартість

Вхід вільний

«Зберегти не можна зруйнувати» — фільм, який порушує проблему зникнення архітектурних пам’яток по всій Україні. Команда проекту пропонує обговорити шляхи вирішення проблеми, в загалі, та які дії можуть бути зроблені в екстрених ситуаціях, що складаються навколо пам’яток архітектури.Фільм знімався як частина проекту «Ctrl+S Закон на захисті культурної спадщини».

Режисер Павел Сироменко та сценаристка Татьяна Омельченко побували в 9-ти історичних містах, які за останні роки втратили в цілому сотні пам’яток архітектури: у Києві, Дніпрі, Полтаві, Одесі, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Запоріжжі та Харкові. Вони провели інтерв’ю з 50-ма експертами — від жителів міст і активістів до мерів та міністрів, наприклад, взяли коментарі у мера Львова Андрія Садового та міністра культури України Євгена Нищука. Також поспілкувалися із зарубіжними експертами з Німеччини, Польщі, Росії.

Серед ужгородських експертів фільму:
художниця, урбаністка, дослідниця архітектури Ліна Дегтярьова;
юристка Наталія Майстренко;
активістка Маріанна Собран.

Автори зафіксували на камеру 150 архітектурних пам’яток, що само по собі вже є унікальним документом епохи — так багато, що не всі їх вдалося помістити у фільм.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх