Фестиваль вина і меду “Сонячний напій”

Фестиваль вина і меду “Сонячний напій”

Місце проведення: набережна Незалежності
Дата початку: 2011-04-30
Час початку: 10:00
Дата закінчення: 2011-05-02
Час закінчення: 15:00
Вже в шосте в Ужгороды пройде фестиваль вина і меду “Сонячний напій”. Цьогорічною новацією є те, що винороби пригощатимуть з однакових наметів з символікою Ужгорода. Торгівля провадитиметься винятково тим, чим і годиться на такому фестивалі – без перетворення ярмарку на ринок. Участь візьмуть більше 20 провідних виноробів області, і буде з чого обрати напій до смаку. На святі традиційно представлять мед і продукти бджільництва (у тому числі медовуху) з різних районів краю. Звісно, буде й “закуска”, як то шашлики. Також торгуватимуть сувенірами. Якісний рівень напоїв фестивалю гарантує Асоціація приватних виноградарів і виноробів краю. Дегустаційна комісія вже обрала найкращі вина – винороби отримають “золоті”, “срібні” й “бронзові” відзнаки.

Організатори ще тримають інтригу, але розповідають: відзначених нагородами вин – чимало. Загалом же найвищу якість, за підсумками дегустації, цьогоріч мають сухі білі вина, але любителів потішать й десертні – так, на фестивалі-ярмарку представлять кілька видів кагорів і – знаменитої “Троянди Закарпаття”.

Програма фестивалю:

30 квітня
06.00- 08.00 Розміщення продукції виноробів і бджолярів
09.00 Початок продажу вина та меду
10.30 Музичний супровід фестивалю
11.00 Офіційне відкриття фестивалю “Сонячний напій”. Концерт художніх колективів

1 травня
10.00 Початок продажу вина та меду
11.00 Музичний супровід фестивалю
13.00 Нагородження переможців в номінаціях (серед червоних, білих, десертних вин, медових напоїв) та учасників фестивалю. Концерт художніх колективів міста

2 травня
10.00 Початок продажу вина та меду
15.00 Закриття фестивалю

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх