Уявіть собі, що діти та камери з’являються в лісі вночі або в печері, мрійливі образи фігур, що світяться в токсичному природному ландшафті, природа стає продовженням міського. Картини Павла Керестея збуджують, майже ґвалтують енергію.
Павло Керестей, який народився в Ужгороді, вийшов з Паризької комуни, яскравого, підпільного пострадянського арт-простору в Києві та представляв українську нову хвилю наприкінці 1990-х років як плідний художник, займався живописним виробництвом. Він виготовив символістські поп-світи і конфігурації образів сюрреалістів. З тих пір Павло Керестей представляв і виставляв свої роботи на великих персональних та групових виставках з 1990 року.
Далі його творчість розвивалася в багатопрофільному напрямі, поєднуючи живопис, відео та перформенси поряд з нашим спільним проектом під назвою Szuper Gallery, яку ми розробили з кінця 1990-х років. З тих пір Szuper Gallery є інструментом для розробки формальних словників, які розширюють і визначають концепцію галереї як інституційного критика. Наш мультимедійний підхід охоплює відео, продуктивність, інсталяцію та картини, а також реагує на світ мистецтва та світовий контекст, намагаючись змінити визначення соціальної сфери та вирішувати тривоги, вбудовані в капіталістичні фантазії. У цих мультимедійних інсталяціях картини обертаються і виходять з відео-світів, анімації, 3D-моделей, в яких мешкає дивний набір виконавців.