Вашій увазі пропонується не унікальний експериментальний проект, що зазнав багаторічного планування та щоденного клопоту, не амбіційна заява молодого революціонера та не вистражданий крик загубленої душі. Ця скромна виставка дозволить вам пірнути у покадрову історію суб’єктивних спогадів про кардинальні зміни однієї людини. Як і будь-хто інший, автор зустрівся з новими поворотами буденності, які призвели до краху його зони комфорту та змусили змінюватися, та змінювати погляди на звичні речі навколо. В певний момент життя людина розуміє, що, можливо, їй є що сказати. Та навіть, якщо розповідь не має форми слів, ви все ще можете спостерігати сюжетні повороти, та навіть розбирати діалоги на цитати.
Тільки частину з усього доробку вдасться розмістити на стінах кафе, де відбудеться сама презентація. Відсутність постійного місця та необхідність постійних переїздів між двома містами звели цей візуальний щоденник до форми блокнота, в який робились замальовки місць, пейзажів, подій, людей та ситуацій, які були новими в цьому дорослому світі. В тому ж дусі були переосмислені і вже звичні щоденні клопоти та звички, традиції та ментальні особливості.
Багато сторінок вісника не мають жодного сюжетного наповнення, представляючи собою тільки нагромадження орнаментів та аморфних плям, в яких сам спостерігач будує для себе персонажів та їх взаємодію. В цьому автор приводить приклад простоти мистецтва, як універсального інструменту для спілкування. Момент творіння відбувається не на папері чи полотні, а в голові спостерігача, який може в примітивних орнаментах знайти потрібні настрої, створити з груди ліній обличчя та емоції. Саме історії випадкових людей, які вони будували на основі цих малюнків, являються найбільшим доробком маленького проекту, який отримав самоназву “KOOSHART”. В цих коротких повістях люди презентували автору власний життєвий досвід через призму хитросплетіння тонких ліній на папері.