Концерт Макса Барських

Концерт Макса Барських

13 червня 2018, 20:00

Вартість

300 - 750 грн

Макс Барських – володар відразу трьох престижних міжнародних нагород в області популярної МУЗИКИ: MTV Europe Music Awards, О. VMA і МУЗ ТВ. З часу свого дебюту на великій сцені в 2008 році співак підкорив не тільки Україну, але й країни СНД, а також ближнього зарубіжжя.

Макс Барських – український співак, автор пісень і композитор. Його кар’єра почалася в 2008 році після проекту «Фабрика зірок-2», продюсером якої була Наталя Могилевська. А через рік відбулася презентація його першого альбому 1: Max Barskih. У 2010-му – участь у проекті «Фабрика. Суперфінал» і головна роль у музичному фільмі «Мадемуазель Живаго» з Ігорем Крутим і Ларою Фабіан.

Насиченим для Макса Барських став 2012 рік – 2 місце у відборі на «Євробачення» і новий альбом Z.Dance. Ще дві збірки співака вийшли в 2014 і 2016 роках. На рахунку виконавця безліч крутих кліпів із мільйонними переглядами: «Туманы» (75 млн), «Моя любовь» (54 млн), «Подруга-ночь» (18 млн), «Hero_In» (9 млн), «Теряю тебя» (9млн) і так далі. Макс Барських співпрацював із Христиною Орбакайте, Loboda, Наталею Могилевською, Ані Лорак, Тіною Кароль та ін.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх