Концерт Ingrid Arthur

Концерт Ingrid Arthur

27 квітня 2018, 19:00

Арт-центр «ILKO Gallery» (вул. Кошицька, 28)

Вартість

300 грн

Учасниця легендарного гурту The Weather Girls (автора хіта It’s Raining Man), дочка засновниці оригінального складу, госпел-діва зі США, трикратна співвласниця Grammy Award в категорії джаз, поп і ритм-енд-блюз, Інгрід Артур, вперше відвідає Ужгород.

Інгрід пише авторську музику на межі фанку, блюзу і соулу. Свою музичну кар’єру вона розпочала в середині 80-х рр., записавшись в альбомі матері Уїтні Х’юстон (Циссі). Своїми музичними орієнтирами Інгрід вважає Махалію Джексон і Арету Франклін.

В середині 90-х про Інгрід вперше почали говорити, як про один з найпотужніших голосів в історії госпел-музики. Частково тому, що вона ділила сцену із дворазовою володаркою Греммі за кращий соул-альбом Tramaine Hawkins, «Першою Леді госпелу» Shirley Caesar (володаркою 11 Греммі) і «Мамою чорного госпелу» Dorothy Norwood (володаркою 9 Греммі) і давала світові гастролі з всесвітньо відомим Оркестром Джеймса Ласта (автора більш ніж ста альбомів класичної та сучасної музики).

Увійшовши до складу The Weather Girls, після смерті своєї матері Ізори Армстід, Інгрід записала 2 альбоми: «Totally Wild» і «Woman I Am».

«Європейське вторгнення» Інгрід почалося з участі в мюзиклі Little Shop of Horrors (Berlin) у складі Golden Gospel Voices. А в останні роки, Інгрід зосередилася на написанні авторської музики і є керівником хору The Black Gospel Voices of America.

Виступаючи на концертних майданчиках Нью-Йорка, Парижа, Лондона і Берліна, Інгрід незмінно удостоюється гучних овацій. У 2013 році вона співала на офіційному прийомі для президента США Барака Обами.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх