Концерт гурту «Восьмий день»

Концерт гурту «Восьмий день»

30 жовтня 2015, 20:00

Музиканти гурту «Восьмий день» презентують свою дебютну платівку «Крізь тіло». До альбому ввійде 13 пісень, кожна з яких матиме свій характер, а деякі композиції і взагалі будуть відрізнятися від звичного концертного виконання.

Родзинкою платівки стане пісня Galaxy, вокальну партію якої виконає барабанщик колективу. В підтримку альбому відбулись презентації синглів «Весною» та «Мало» разом з відеокліпом.

Восьмий День – гурт з Києва, один із найбільш неординарних колективів України. На сьогоднішній день пісні гурту можна почути на хвилях українських радіостанцій (Тиса, Галичина, Львівська хвиля, УХ-радіо, Europa plus, Radio Rocks, Prosto Radio, JAM, Таврія та ін.), а відеокліпи побачити на ТV: кліпи ротуються на телеканалах RuMusic, A-one, а пісня «Кохання-наркотик» стала саундтреком до короткометражної стрічки «Останься». Що ж стосується живих виступів, почути їхню музику можна зі сцен таких фестивалів як: СхідРок, KievBeerFest, MusicAviaBike, ГогольФест, Арт-пікнік Слави Фролової та ін.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх