Події

Календар подій

Персональна виставка Олександра Громового Мистецтво

20 лютого 2018 - 20 березня 2018

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Олександр Громовий, член Національної Спілки художників України, Лауреат обласної премії ім. А.Єрделі та Й.Бокшая 2015р., народився 06 січня 1958 року

Виставка Павла Керестея Мистецтво
20 грн, для студентів - 10 грн

08 лютого 2018 - 07 березня 2018

Арт-центр «ILKO Gallery»

Павло Керестей, який народився в Ужгороді, вийшов з Паризької комуни, яскравого, підпільного пострадянського арт-простору в Києві та представляв українську нову хвилю наприкінці 1990-х років як плідний художник, займався живописним виробництвом

Виставка робіт Іштвана Молнара In memoriam Мистецтво

27 січня 2018 - 18 лютого 2018

Закарпатський обласний художній музей імені Йосипа Бокшая

Близько семи років активної творчості – короткий, але надзвичайно потужний період, в якому здійснилося все. Невже цей вибух спровокував ще прихований на той час вирок долі? Іштван нікуди не поспішав і не робив кар'єри, він просто перебував у собі й у сфері своїх інтересів і мав час на все. Цей час – це «геніальність молодості», коли все вдається відразу і постійно, коли молода енергія не знає меж і обмежень.

Виставка творів учасників конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» Мистецтво

25 січня 2018 - 12 лютого 2018

Атріум будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради

З-поміж експонованих понад 100 робіт професійне журі обиратиме 10 найкращих (порівну в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво»), які згодом також представлять Закарпаття на завершальному етапі конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!», що традиційно проходитиме в столиці назустріч Шевченківським дням.

Виставка Михайла Ілька «Delirium» Мистецтво

12 січня 2018 - 04 лютого 2018

Арт-центр «ILKO Gallery»

Запрошуємо на відкриття виставки Михайла Ілька, на якій буде представлена серія робіт виконаних в 1995 році, а також роботи створені з 20-річною перервою – в 2015 -2017 роках.

Ретроспективна виставка творів Івана Манайла (1942-2010) Мистецтво

12 січня 2018 - 12 лютого 2018

Закарпатський обласний художній музей імені Йосипа Бокшая

Творчість Івана Манайла є глибоко індивідуальною. Художник ішов власним шляхом. Творив заради процесу творчості, був жадібним до пізнання чогось нового в цьому процесі, любив експеримент, пробував різноманітні техніки, засоби, втілював ідеї у різних художніх стилях.

Виставка Оксани Лібак «Оріґамі по-українськи. Різдвяні фантазії» Мистецтво

27 грудня 2017 - 15 січня 2018

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Запрошуємо на виставку Оксани Лібак «Оріґамі по-українськи. Різдвяні фантазії». Виставку відкриють у зв’язку з масштабним проведенням року Японії з нагоди 25-ти річчя встановлення дипломатичних відносин.

Виставка Олени Кондратюк «Різдвяний вернісаж» Мистецтво

26 грудня 2017 - 14 січня 2018

художній салон «АРТ-ПРО»

Добірку під назвою «Різдвяний вернісаж» складуть зо 20 полотен, написаних яскравою і самобутньою мисткинею протягом року. Центром творчого тяжіння залишаються Карпати та жінка в усій настроєвій калейдоскопічності цих образів, що їх тонко відчуває і неповторно опоетизовує у кольорі Олена Кондратюк.

Різдвяна виставка Закарпатської організації спілки художників 2017 Мистецтво

22 грудня 2017 - 12 січня 2018

Художня галерея «Ужгород»

Колективною виставкою підсумують рік, а заодно – привітають шанувальників мистецтва з прийдешніми святами члени Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України. Твори, різні за видами, стилями, жанрами й авторським трактуванням тематики чекатимуть на свого глядача впродовж майже трьох тижнів.

Виставка «Прощавай, Слово!» Мистецтво
Вхід вільний

07 грудня 2017 - 09 грудня 2017

Архітектурно-історичний комплекс «Совине гніздо»

В експозиції сучасного закарпатського мистецтва буде представлено живопис, графіку, фотографії, об’єкти та інсталяції. Куратор виставки – Тарас Табака.

Експериментальна виставка словацьких художниць «Жінки Ужгорода» Мистецтво
Вхід вільний

30 листопада 2017 - 03 грудня 2017

Архітектурно-історичний комплекс «Совине гніздо»

«Виставка – це наші інсайти з приводу деяких аспектів життя жінки в Ужгороді, які приходили до нас через процес ознайомлення з «соціальними настроями» на вулицях міста. Нас надихало дослідження, як змінюються та уживаються концепції традиційної краси жінки та сучасної естетики. Наші інтерв'ю складаються з простих питань, а відповіді учасниць виявляють приховані відтінки їхнього життя», – говорять авторки.

Фотовиставка «Якби не війна» Мистецтво
Вхід вільний

25 листопада 2017 - 03 грудня 2017

Художня галерея «Ужгород»

На виставці буде реалізовуватись книга «Якби не війна», з повними історіями героїв на світлинах. Кошти волонтери спрямовують на допомогу пораненим у шпиталях, родинам загиблих та на потреби хлопцям на передову.

Презентація книги «Адальберт Ерделі. Шаржі» Література, Мистецтво

22 листопада 2017, 17:00

Закарпатський обласний художній музей імені Йосипа Бокшая

У виданні, присвяченому ще одному аспекту творчості Адальберта Ерделі, художник-живописець і неперевершений колорист вперше постає у новій іпостасі – як майстер шаржу. Значна колекція малюнків-портретів, які залишив по собі художник, свідчить про невпинний інтерес Ерделі до жанру, яким захоплювалися і майстри зі світовим ім’ям.

вверх