Закарпатська обласна філармонія запрошує:

Концерт симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії «Новорічний експрес» Музика

17 січня 2018, 18:30

Кожен номер концерту – це наче яскрава музична зупинка, що нагадує нам про наближення головних зимових свят. Диригент – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур. Концертні твори супроводжуватимуться демонстрацією відео.

Різдвяний концерт від військового оркестру 2 Галицької бригади Національної гвардії України зі Львова Музика
Вхід вільний

16 січня 2018, 18:30

Запрошуємо на різдвяний концерт від військового оркестру 2 Галицької бригади Національної гвардії України зі Львова. У концертній програмі на вас чекатимуть різдвяні колядки, твори української та зарубіжної музики.

Концерт «Чуприк & Лисенко & Шопен» Музика

03 грудня 2017, 16:00

Це четвертий концерт із повного циклу фортепіанних творів Ф.Шопена й М.Лисенка, започаткованого солісткою Закарпатської обласної філармонії, народною артисткою України Етеллою Чуприк.

Telychko&Paganini: концерт симфонічної музики Музика

22 листопада 2017, 18:30

Концерт відбудеться у рамках ХVІІ фестивалю класичної та сучасної музики «Музичне сузір’я Закарпаття». У програмі - Камерна симфонія «Ремінісценції» в 4-х частинах (пам’яті П.Милославського, І.Мартона, С.Хосроєвої, Д.Задора) для струнного оркестру Віктора Теличка та Концерт для скрипки з оркестром №1 Ре-мажор Нікколо Паганіні.

Вистава «Чорна шкатулка» Театр
170 - 270 грн

11 листопада 2017, 19:00

Вперше в Ужгороді! Харизматичний, неповторний, народний артист України, Олексій Горбунов та гурт «Грусть пілота» у виставі «Черная шкатулка»!

Концерт Етелли Чуприк «Ф.Шопен, М.Лисенко. Повний цикл фортепіанних творів» Музика

08 листопада 2017, 18:30

Етелла Чуприк запрошує на третій концерт із цього циклу: вона виконає Фантазію фа мінор, Сонату №3, кілька мазурок Ф.Шопена та «Пісню кохання», «Момент зачарування» і «Ноктюрн» ор.9 М.Лисенка. Ведуча концерту – музикознавець Наталія Піцур.

Концерт органної музики солістки Закарпатської обласної філармонії Катерини Гажо Музика

05 листопада 2017, 16:00

У рамках проекту «Музика вихідного дня» відбудеться концерт органної музики. Його для шанувальників цього величного інструменту готує солістка Закарпатської обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Катерина Гажо.

Вечір української вокальної музики від ансамблю «Гармонія» Музика

02 листопада 2017, 18:30

Ансамбль запрошує всіх меломанів на «Вечір української вокальної музики». Для цієї концертної програми артисти обрали арії з опер «Наталка Полтавка» і «Тарас Бульба» М.Лисенка, «Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського, «Богдан Хмельницький» К.Данькевича, «На Русалчин Великдень» М.Леонтовича, «Наймичка» М.Вериківського та відомі солоспіви А.Кос-Анатольського, О.Нижанківського, А.Вахнянина, К.Данькевича, Я.Степового, І.Шамо, Б.Буєвського, Л.Гайдамаки, І.Кушплера, М.Жербіна.

Концерт естрадно-духового оркестру філармонії Музика

22 жовтня 2017, 17:00

Увазі слухачів будуть представлені різножанрові композиції: від пуерториканської до джазової музики, від творів Альфреда Шнітке та Астора П’яццоли до відомих саундтреків Джона Вільямса та Гарольда Арлен

Ювілейний авторський концерт Євгена Станковича Музика

17 жовтня 2017, 18:30

Як композитор, музикант, викладач він здобув усі найвищі титули, звання і державні нагороди. Та навряд, чи це є головним у житті Євгена Станковича. У свої 75 років він продовжує насолоджуватися улюбленою справою – писати музику, завідувати кафедрою композиції Національної музичної академії України, організовувати фестивалі, дарувати людству все нові і нові музичні шедеври. Деякі з них прозвучать і 17 жовтня у виконанні артистів і колективів Закарпатської обласної філармонії та відомих музикантів краю.

вверх